Bayanların soğuk kış aylarında yada bahar mevsimlerinde oldukça sık bir şekilde kullandıkları kıyafetlerinden birisidir. Yelekler olmazsa olmaz denilen
kıyafetler arasında yer almaktadır. 2012 ve 2011 yılına ait el örgüsü yelek modellerini sitemiz aracılığı ile sizlerle paylaşmak istedik. Gelin adaylarınıza
örebileceğiniz yada çeyizlik olarak kullanabileceğiniz çok şık yelek modelleri sitemizde sizlerin beğenisine sunulmuştur. Bu şık modelleri sizlerinde
kullanabileceğinizi ve beğeneceğinizi düşündüğümüzden sevdiğinize yada kendiniz için örneklerini çıkartabileceğinizi düşündük. Çeşit çeşit, renk renk ve desen desen modellerde tasarlanmış olan birbirinden şık ve kaliteli olan yelek modellerine sizlerinde sahip olabileceği mükemmel bir site ile karşı karşıyasınız. Bir bayanın ihtiyaç duyabileceği tüm kıyafet modellerine , üstelik 2012 yılının en yeni modellerine bakabileceğiniz zevkle inceleyeceğiniz site adresinizdir. Yelek sırt kısmınızı sıcak tutması için yada sizin rahatlığınız açısından kullanmak iisteyebileceğiniz şık kıyafetlerden birisidir. Her bayan ömründe bir kere
dahi olsa yelek giyer ve giymelidirde...Sitemiz tüm ziyaretçilerimizin zevkine hitaben birbirinden şık ve kaliteli aksesuar, giyim eşyalarını barındırmaktadır. İlerleyen zamanlarda adeta bağımlılık haline gelecek olan bir sitedir.
Uçuk Pembe Bayan Yelek Modeli
2012 ve öncesi yıllarda da herzaman için çok kullanışlı olan ve hiçbir zaman kullanım kalitesinden ödün vermeyen yeleklerimizdir. Yelekler kışın yada sonbahar , ilkbahar mevsiminde çok terlemenize sebep olmayacak koruyucu bir hırka görevi yapar. Çok hoş ve değişik modellerde tasarımı yapılan yelek modellerini sizde sitemiz sayesinde çok basit ve keyifli bir şekilde örneklendirebilirsiniz. Farklı tasarımlarınızı bizlerle paylaşabilir sitemizde yayınlayabiliriz.
Asker Yeşili Yelek Modeli
2012 ve 2011 yılının en trend renklerinden birisi olan asker yeşili bu yılda yeleklerde kendisini göstermeye devam ediyor. Düğmesiz olarak tasarlanmış ve bel kısmınızı bir kemer yardımı ile birleştirebiliyorsunuz. Bu yeni modellerden sizlerde payınızı almak istiyorsanız hemen yorum atmaya başlayabilirsiniz. Saç örgüsü dediğimiz örgü modeli ile tasarlanarak yelek modeliniz çok şık bir hale getirilmiştir. Her zaman kullanabileceğiniz kaliteli ve kullanışlı yeleğiniz i kendinizde tasarlayabilirsiniz.
Önden Düğmeli Yelek Modeli
Ön kısımlarından çift düğmeli olarak tasarlanmış çok şık yelek modellerinden birisidir. Özellikle 2010 yılından bu yana çok beğenilerek kullanılmakta olan modellerden birisidir. Asker yeşili olan tüm modeller genellikle çok dikkat çekebiliyor. Saç örgüsü olarak model verilmiştir. Bu modeli sizlerde evinizde çok rahat bir şekilde örebilir sevdiklerinize sürpriz yapabilirsiniz. Hem gündelik olarak hemde özel zamanlar iiçin kullanabileceğiniz örgü yelek modelleri arasında yer almaktadır.
Yakalı Yelek Modeli
Boyun kısmından yakalı yani boyunluklu olarak tasarlanmış ve sadece boyunluk kısmına düğme ile ek yapılarak daha şık bir yelek olması sağlanmıştır. Yelek ön kısımda başka düğme bulunmamaktadır. Yine saç örgüsü şeklinde model örneklendirelerek abartıdan kaçınılmış ve zarif bir model ortaya konulmuştur. 2012 yılında da bu modeller oldukça beğenilen modeller arasında yer almış ve kaliteli örnekler sunulmuştur.
Delikli Yelek Modeli
Spor kıyafetleriniz yada elbiseleriniz ile uyum içerisinde kullanabileceğiniz çok şık yelek modellerinden birisidir. İri delikleri ile gündelik yelekler arasında çıkmıştır. Tığ ile örülmüş olan bu model kolay olmasının yanı sıra aynı zamanda çok da zarif bir modeldir. 2012 yılında da bu model sadeliğini korumaya devam ederek kullanıcılarını beklemektedir. Hazır olarak da temin edebileceğiniz gibi kendinizde örebilirsiniz.
Balıkkollu Yelek Modeli
Kollarının balık kol denilen modellerden seçildiği için balıkkollu yelek denilmektedir. Herzaman kullanabileceğiniz çok şık modellerden birisidir. Bu modeli isterseniz kendiniz zevkinize göre örebilirsiniz. İstersenizde hazır olarak temin edebilirsiniz. Ön kısımdan çift düğmeli olarak imal edilmiş ve göğüs alt kısmından sonrası için düğme dekoru kullanılmamıştır. Tığ oyası ile yapılmıştır yine. Dantel örmeyi bilen bayanlarımızın oldukça dikkatini çekecek şık modellerden birisidir.
Gri Kemerli Yelek Modeli
Gelinlik yelek modellerinden birisi olan bu model zarifliği ile gözler önünde durmaya devam ediyor. Bu modeli gelininize yada kızınızın çeyizine örmek isterseniz tercihinizin beyaz yada krem renkli olmasını tavsiye ederiz. Çok şık oldukça modeli az bullunan yeleklerden birisidir. Kemer kısmı ile modelini ön plana çıkaran bu örneği şiş yardımı ile kolay bir şekilde örebilirsiniz. Sizlerinde beğeneceği birbirinden şık ve kaliteli modelleri sitemizden bulabilirsiniz.
Gri Askılı Yelek Modeli
2012 yılının en yeni ve en güzel yelek modelleri arasında yer alan örneklerden birisidir.Bu modeli isterseniz hazır olarak mağazalardan temin edebilir yada kendiniz şiş yardımı ile örneğinizi oluşturabilirsiniz. Özellikle genç bayan arkadaşlarımıza hitaben tasarlanmış olan bu modele bayılacaksınız. Belden lastik kemerli ve cepli olarak tasarlanmış ve kol kısımları askılı ve düşük yakaalı olarak tasarlanmıştır.
Gül Kurusu Yelek Modeli
Gül kurusu rengi ile tüm dikkati üzerine toplayan yelek modellerinden birisidir. Bu model gelin sahibi olacaklara yada kızını gelin edeceklere çok uygun olacağını düşündüğümüz modellerden birisidir. Hem rengi ile hemde zarif görüntüsü ile tam bir gelin yeleği diyebildiğimiz modeller arasında yer almaktadır. Bu modeli isterseniz değişik renklerde istersenizde bu rengi kullanarak örneğini çıkarabilirsiniz. Tüm yeni modellere sitemizde ulaşabilirsiniz.
Güllü Yelek Modeli
2012 yılında da moda olan bu yelek modellerini özellikle özel günlerinizde oldukça sık kullanabilirsiniz. Renk tercihleriniz değişik olabilir yada kıyafetlerinizle uyumlu olarak kullanabileceğiniz şekilde ayarlama yapabilirsiniz. Tığ oyası ile modellendirilmiş olan bu örneği herkez evinde yapabilir. Özellikle yeni gelin adaylarımıza tavsiye ettiğimiz birkaç modelden birisidir. Üzerindeki güller aynı renk olduğundan abartıya kaçmayan hoş modellerden birisidir.
Siyah Düğmeli Yelek Modeli
Şiş yardımı ile örülmüş olan bu model 2012 yılının en yeni ve en trend olarak kullanılmakta olan modellerden birisidir. Baklava dilimli olarak tasarlanmıştır. Dar askılı ve açık yuvarlak yakalı bir modeldir. Hem spor hemde kullanışlı modellerden birisidir. 2012 yılında da yelek modellerini kullanmayı çok seven bayanlarımızın kullanacağı modelleri sitemizde bütünleştirdir. İstediğiniz tüm ihtiyaçlarınıza sitemizden ulaşabilirsiniz. Bu modeller tam sizlik.
Önden Çift Düğmeli Tunik Yelek Modeli
Tunik modeli verilerek örneklendirilmiş olan bu modeli özellikle çok açık olarak gezmeyi sevmeyen ve tesettürlü bayanlarımız kullanmaktadır. Kalça bölgenizi örtecek şekilde tasarlanmış olan bu modeli sizlerde çok beğeneceksiniz. Bu model istenirse yarım olacak şekilde de örülebilir. Zevkinize ve isteğinize kalmış bir durumdur. Şiş yardımı ile sizlerinde evinizde rahatlıkkla yapabileceğiniz çok şık olan modellerden birisidir. Göğüs kısmından oturtmalı olarak dizayn edilmiştir.
Yeşil Mini Yelek Modeli
Korseyi anımsatan ancak bir yelek modeli olan bu örnek sizlerinde çok beğeneceği modeller arasında yer almaktadır. Rengarenk çiçekler ile uyumlaştırılmış olan düğmelere bayıldığımı söylemek isterim. Bu modeli farklı renklerde de yapabilirsiniz. Tığ oyası ile tasarlanmış ve dolgu örneği ile yelek modeli ortaya çıkartılmıştır. Yelek örgü işlemi bittikten sonra ise renkli motifler halinde çiçekler oluşturularak yelek üzerine dikilmiş ve uç kısımlarına model verilmiştir.
Yeşil V Yakalı Yelek Modeli
Askılı ve içine kısa kollu tsirhtlerin giyildiği ve oldukça sık kullanılan örnek modellerden birisidir. 2012 yılının en yeni ve en kaliteli yelek modelleri arasında yer alan bu model ön kısımlarında düğmeli ve etek kısımları ise oyalı olarak tasarlanmıştır. Bu modeli sizlerde evinizde kolaylıkla çıkarabilirsiniz ve sevdiklerinize hediye ederek onları sevindirebilirsiniz. Farklı renklerlede tasarımını zevkinize göre yapabileceğiniz tek adres.
Çift Taraflı Yelek Modeli
2011 ve 2012 hatta uzun yıllardır modasını ve tarzını yitirmemiş olan modeller şimdilerde tekrar günyüzüne çıkıyor. Bu yepyeni modeller ile birbirinden şık ve güzel yeleklere sahip olabilirsiniz. Bu model resimde de görüldüğü gibi çift taraflı kullanılmak üzere tasarlanmış olan modellerden birisidir. Bu model tığ ile örneklendirilmiştir. Örümcek olarak devam ettirilen ve belirli kısımlarına model verilmiş olan örneklerdendir. Çok şık ve zarif bir modeldir.
Püsküllü Yelek Modeli
Püsküllü olarak tasarlanmış olan bu model 2011 yılının en yeni ve en trend yelek modellerinden birisiydi ve 2012 yılında da tarzını ve kalitesini korumaya devam eden bu model en şıklar arasında yer almayı başarmış durumdadır. Herkezin bildiği gibi günümüz gençliğinin getirmiş olduğu hareketlilik nedeni ile genç bayanlarımız tarafından çok sevilerek kullanılan modellerden birisidir. Tüm gençliğe yani 2012 yılının modasına hitaben düzenlenmiş olan bu modelleri sizlerde çok beğeneceksiniz.
Saç Örgülü Yelek Modeli
Önden düğmeli olarak tasarlanmış ve ön- arka kısımlarına saç örgü modelinden alınan su damlası modeli verilmştir. 2012 yılının en yeni ve en kaliteli yelek modelleri arasında yer alan bu modeli sizlerde günlük yaşamınızda rahatlıkla kullanabileceksiniz. Sizlerinde çok beğeneceği modellerden birisi olduğunu düşündüğümüz bu modeli sevdiğiniz bir arkadaşınıza hediye edebilirsiniz. Sizlerinde zevkine uygun herşeyi sitemizde bulabilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Top