Taç ev tekstil ürünleri konusunda oldukça kaliteli ve ünlü mağazalardan birisidir. Bu modelleri tüm bayanlarımız yatak odalarında görmek isterler. 2012 Yaz ve kış sezonuna ait yeni yatak örtüleri modellerini sitemizde toparlamaya çalıştık umarız ki sizlerinde zevkine uygun modellerdir. Bu modellerden genel olarak daha kabarık ve gelinlik modellerini anımsatan birbirinden şık ve güzel yatak örtüleri tabi ki ilk sıralarda yer alıyor. Genellikle daha kabarık modelleri henüz evliliğe yeni adım atacak olan bayanlarımız tercih ediyorlar. Yatak örtüleri yatak odanızın ve yatağınızın daha derli daha toplu bir şekilde gözükmesini aynı zamanda çok şık durmasını sağlayan ev tekstil ürünlerindendir. Taç çok kaliteli bir mağaza gruplarından birisidir. Üretilen ve tasarlandırılan yatak örtüsü modellerini yıllarca kullanabilirsiniz. Herzaman için paranın değil kalitenin pazarlığını yapmalısınız. Taç ın ürünleri de bu şekildedir. Hem çok şık hemde çok kaliteli tasarımları ile dünyaca tanınmış bir markadır. Bu marka ev tekstili ürünlerinden çok memnun kalacaksınız.
Mor Fırfırlı Taç Yatak Örtüsü Modeli
2012 Yılı taç yatak örtüsü modellerinin en yenilerinden birisi olan bu modeli değişik renklerde de bulabilmeniz mümkündür. Bu çok şık ve çok kaliteli olan modellerden birisidir. Tıpkı bir gelinlik gibi kat kat olarak tasarlanmış olan bu modeli yatağınızın üzerinde görmekten sizde çok memnun kalacaksınız. Genellikle beyaz renk olarak da tercih edilen bu modelin bu rengi de çok hoş gözükmektedir.
Kırmızı Beyaz Simli Taç Yatak Örtüsü Modeli
2012 en yeni taç yatak örtüsü modelidir. Su dalgası şeklinde siyah,beyaz ve kırmızı simli ipliklerle desenlendirilerek tasarlanmış olan bu model çok şık ve kaliteli bir üründür. Etek uç kısımları ise düz kumaş olarak tasarlanmış ve abartıya kaçmaktan çıkarılmıştır. Bu modeli beğenen bayanlarımızın kesinlikle tereddüt etmeden kullanabileceklerini söylemeliyiz. Çünkü çok kaliteli kumşlar ile itina ile üretilmiştir.
Siyah Simli Taç Yatak Örtüsü Modeli
Taç ın 2012 en yeni yatak örtüsü modellerinden birisidir. Bu model yatak örtüsü üzerinde iki çeşit kumaş kullanılarak oluşturulmuş olan kare kutucuklardan oluşturulmuştur. Bu model Kadiye kumaş ve simli kumaşın birleştirilmesi ile tamamlanmıştır. Çok şık ve kullanışlı olan tasarımlardan birisi olan bu modeli değişik renklerde de temin edebilirisniz.
Siyah Kabartmalı Taç Yatak Örtüsü Modeli
Taç ın 2012 en yeni tasarımlarından birisi olan bu model de de görüldüğü gibi yatak örtüsü üzerine beyaz simli ip ile kabartma desenleri oluşturulmuştur. ve ara ara da beyaz yaprak işlemeleri yapılarak yatak örtüsünün çok şık bir tasarım olması sağlanmıştır. 2012 yılının en yeni ve en güzel yatak örtüsü modelleri...
Gırcıllı Taç Yatak Örtüsü Modeli
2012 en yeni yatak örtüsü modellerinden birisi olan tasarımdır. Bu tasarım gayet sade bir kumaşla tasarlanmıştır . Ancak kumaş üzerine beyaz ve bordo rengin karmaşık olarak desenleştirilmiş olması sadelikten biraz daha uzaklaşmasına sebep olmuştur. Etek uç kısımları ve yastık uç kısımlarında bordo simli şerit bulunmaktadır.
Siyah Gri Simli Taç Yatak Örtüsü Modeli
Bu yıl yani 2012 senesi ile en çok moda olan yatak örtüsü modellerinden birisidir. Bu model yatak örtüsünün orta kısmındaki simli ipler ile süslenmiş ve dekore edilerek üretime geçirilmiştir. En çok seçilen ve beğenilen modeller arasında yerini almayı başaran bu yatak örtüsü modelinin değişik renklerini de bulmak mümkündür.
Yavruağzı Taç Yatak Örtüsü Modeli
Yavruağzı rengi ile göze hitap eden ve insanın içini bunaltmayan renklerde tasarlanmıştır. Bu tasarım 2012 yılı taç tasarımlarından birisidir. Baklava dilimli olarak örtü üzerinde kabartmalar yapılarak yatak örtüsü içinde farklı bir desen oluşturulmuştur. Örtünün orta kısmını siyah kumaş üzerinde renkli çiçek desenleri yer almaktadır. Etek uç kısımları sade olacak şekilde tasarlanmıştır.
Krem Dantelli Taç Yatak Örtüsü Modeli
Taç markası ve kalitesi itibari ile herkezin tarzına uygun bir modeli yeni yılda da devreye koymuş ve bu güzel dantelli yatak örtüsü modelini tasarlamıştır. Genellikle dantelleri fazlasıyla seven bayanlarımızın tarzına çok uygun ve çok ağır duran bir yatak örtüsüdür. Etek uç kısımlarına dantel görünümlü fistolar ekleyerek modeli daha şık görünmesine sebep olmuştur. Bu model 2012 yılının en yeni modellerindendir.
Bordo Simli Taç Yatak Örtüsü Modeli
Bordo renk olarak tasarlanmış ve üretilmiş olan bu şık yatak örtüsü modelini değişik renklerde de bulabilmek mümkün... 2012 Yılında taç ın en güzel yatak örtüsü modelleri simli olarak tasarlanmıştır. Simli , boncuklu , pulllu olan yatak örtüsü modelleri 2012 taç mağazalarının en çok tepki toplayan yatak örtüsü modellerindendir.

Pembe Siyah Taç Yatak Örtüsü Modeli
2012 yılı en yeni taç yatak örtüsü modellerine sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Bu yepyeni modellerle hem yatak odanızın havası hemde evinizin havası değişecek. Abartıdan uzak olan bu yatak örtüsü modeli sadelikten yana olan bayanların yüzünü güldürüyor. Sezonun en güzel yatak örtüsü modellerini şuanda taç mağazaları üretime geçirmiştir.

Kahverengi Kabartmalı Taç Yatak Örtüsü Modeli
2012 yılı en yeni taç yatak örtüsü modelidir. Bu model herzaman alışagelinmiş olan yatak örtüsü modellerinin biraz daha dışında kalmaktadır. Bu model dairelerin kabartılmış olarak yatak örtüsü üzerinde oluşturulmuş tasarımı çok hoş durmaktadır. Herzaman çok kaliteli ve kullanışlı bir şekilde kullanabileceğiniz yatak örtüsü modellerindendir.
Beyaz Kabartmalı Taç Yatak Örtüsü Modeli
2012 yılının en yeni taç yatak örtüsü modellerini sitemiz aracılığı ile bulabilir ve kullanabilirsiniz. Bu modeller taç mağazasının en yeni yatak örtü modellerindendir. Bu beyaz yatak örtüsü kenarlarına seten kumaş ile şerit şeklinde oluşturulmuş olan desenlendirme ile çok şık bir hale getirilmiştir. Örtünün orta kısmına verilmiş olan kabartmalar ise yatak örtüsü için çok hoş bir tasarımdır.
Krem Simli Taç Yatak Örtüsü Modeli
2012 yılı en yeni yatak örtü modelleridir. Taç ın birbirinden güzel ve birbirinden kaliteli ürünleri ile sizlere bu modellerin tanıtımını yapmak istedik. Özellikle yatak örtüsü modellerinde kararsız kalan yeni gelin adaylarımız için bir fikir olmak istedik. Bu model yatak örtüsünde orta kısmı kare kare olacak şekilde desenlendirilmiş ve etek uç kısımlarına şerit şeklinde giden simli kumaş eklenmiştir. Yatak örtüsü çift taraflı da kullanılabilir olarak üretilmiştir.
Gri Yaldızlı Taç Yatak Örtüsü Modeli
Taç ın bu yatak örtüsü modeli ise 2012 yılının en yeni yatak örtüsü modellerindendir. Sitemiz Taç yatak örtüleri modelleri kategorisinde Taç ın en yeni yatak örtüsü modelleri seçilmiştir ve sizlere fikir amaçlı sitemiz üzerinde toplanmıştır. Çok hoş bir tasarım olan bu model parlak kumaş üzerine altın sarısı yaldızlar ile süslenmiş olmasıdır. Çok şık ve kaliteli bir üründür.
Beyaz Kabartmalı Taç Yatak Örtüsü Modeli
2012 Yılı en trend yatak örtüsü modellerinden birisidir. Genellikle abartıdan herzaman için uzak durmak isteyen sevgili bayanlarımız tercih etmektedir. Çok sade olmasına karşın aynı zamanda çok şık ve kaliteli bir modeldir. Bu modeli hem gündelik olarak hem de arada kullanabileceğiniz bir yatak örtüsü modelidir. Yastık kenarları fistolar ile süslenmiştir.
Beyaz Küpürlü Taç Yatak Örtüsü Modeli
Bu yatak odası modeli 2010 yılından bu yana oldukça fazla kullanılmaktadır. Özellikle çeyizlik eşyalar alan genç bayanlarımızın alacakları arasında olan bir yatak örtüsü modelidir. Evlendikten sonra bile çok uzun bir zaman memnuniyetle kullanabileceğiniz çok güzel bir yatak örtüsü takımıdır. Yatak örtüsü kabartmalı olarak desenlendirilmiş ve etek uç kısımları küpür tül ile süslenerek çok şık gözükmesi sağlanmıştır.
Siyah Simli Taç Yatak Örtüsü Modeli
Taç marka ürünlerin kalitesinden söz etmeye bile gerek yoktur sanırım. Hemen hemen tüm bayanlarımız zaten taç markasının ne kadar kaliteli ve şık ürünler tasarladığını bilirler. Bu yatak örtüsü modeli çok şık tasarımlarla dekore edilmiştir. Siyah simli kumaş üzerine gümüş rengi simli desenlerle süslenmiştir. Ve kenar kısmına uzun şerit şeklinde simli kumaş eklenerek çok şık ve sade bir tasarımı elde etmiş oluyoruz. Bu yatak örtü modellerini çok kaliteli bir şekilde uzun yıllar kullanabilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Top